Coś o Waszym Mieście
he he co wymyslicie
nielubiani;wymieniać długo ale napewno dzielnicowy z osiedla Paganiniego(to niejest moje osiedle ale typ ,jest niezłym hamem) oraz Bazylianówka i kilka osób ze śrumieścia i czechowa.
PRZEJDŹ NA FORUM