Coś o Waszym Mieście
he he co wymyslicie
http://pl.youtube.com/watch?v=POev0zbJzmY&feature=related -nagranie o klubach avia i lada biłgoraj- uwaga brak cenzury(może niedostane za to bana)
PRZEJDŹ NA FORUM